Den bez aut

7.9.2016 |

Vy už to určitě víte, ale opakování je matka moudrosti! S projektem Čistá Olomouc můžete také soutěžit. Odměna Vás nemine!

Co musíte udělat? V okolí Olomouce jsme na zajímavých turistických místech rozmístili QR kódy. Ty během Vašeho výletu oscenujete mobilním telefonem a po přihlášení do osobního účtu na webu Čistá Olomouc se Vám načtou ujeté kilometry. Čím víc různých QR kódů načtete, tím bude Vaše kilometrové konto bohatší. Je jedno, jestli jedete na kole, koloběžce či jdete pěšky. Soutěží se v kategoriích muži, ženy a rodiny. Průběžné pořadí všech účastníků a počet načtených kilometrů můžete sledovat na našem webu.

Na načítání QR kódů máte ještě necelý měsíc, soutěž bude ukončena a vítězové vyhlášeni ve čtvrtek 22. září na velkém DNI BEZ AUT s ČISTOU OLOMOUCÍ, který proběhne na ploše vedle dětského hřiště u Galerie Šantovka. Datum není vybrané náhodou, bude totiž mezinárodní Den bez aut, kterým vyvrcholí Evropský týden mobility.

A to je potřeba náležitě připomenout i v Olomouci!

V rámci chystaného dne Vás seznámíme s možnostmi a prostředky čisté mobility a prostor dostanou i zajímavé organizace z našeho regionu.

Čeká na vás také spousta zajímavých atrakcí, lezecká stěna, skákací hrady, lukostřelba, dětské čtyřkolky a mnoho dalších lákadel.

K tomu všemu zahrají kapely The Gardners a další.

Program pro Vás chystáme na celý den, dopoledne s námi budou řádit školáci, odpoledne široká veřejnost.

Den bez aut Olomouc02

Ale ať nezamluvíme naši QR soutěž. Určitě Vás zajímá, jaké ceny pro Vás chystáme. Ve hře je:

1. místo: Zájezd v hodnotě 5.000 Kč od CK Kudrna

2. místo: Poukázka na služby Sport clinic AGEL v hodnotě 1.500 Kč

3. místo: Poukázka na pronájem elektrokola na víkend

Ceny do soutěže věnovali partneři CK Kudrna, Sport clinic AGEL, Elektrokola Přerov, Rotagral a další.

Tak co, jdete do toho? Kompletní info a pravidla k soutěži s projektem Čistá Olomouc najdete na našem webu!

Nejbližší akce